658nm 5 mw 62.5/125um FC/APC Red Laser Fiber Pigtail TTL Moduł Diodowy 12VDC 1 m

zł136.35

Nowy produkt

1 elementy

Tagi: Tanie: 658nm 5 mw 62.5/125um FC/APC Red Laser Fiber Pigtail TTL Moduł Diodowy 12VDC 1 m, wysokiej jakości 658nm 5 mw 62.5/125um FC/APC Red Laser Fiber Pigtail TTL Moduł Diodowy 12VDC 1 m, dostawcy Stage Lighting Effect z Chin.


napięcie wejściowe: 12VDC (kierowcy w zestawie)
długość fali: 658nm
wyjście: > 5 mw
LD prąd pracy
TTL: 0-5 V > 25 KHz
pracy temperature-10-+ 60 stopni celsjusza
opakowanie: jeden fiber laser + 12 v kierowcy
uwaga: to nie jest podręczny laserowy, wejściowego 12 v moc prądu jest 50-100ma, to nie jest acturally ld prąd pracy te moduły są testowane i mocy wyjściowej są mierzone przez miernik mocy lasera przed wysłaniem. proszę nie porównać moc tego jednego z brak-mierzona lasera. jeśli wątpliwości produkcję, proszę mieć sprawdzone przez miernik mocy lasera laser jesteś otrzymałem. jeśli jest jakiś problem, prosimy o kontakt z nami. będziemy rozwiązać problem jak najszybciej.

Nazwa marki laserlands
Styl Dmx etap światła
Okazje Domowej rozrywki
Numer modelu N/A
Typ wtyczki Brak
Typ artykułu Stage lighting effect
200000137 200003832
Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.3kg (0.66lb.)
Rozmiar przesyłki 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Pokrewne produkty